Hakkımızda

 

İnşaat proje uygulamaları ve iç dekorasyon yapan firmamız D & İ İçli Yapı birmilyonnokta.com üyesidir. Estetik anlayışının gelişiminin etkisini mekân tasarımında da görüyoruz. Mekânların da kendine özgü bir dili ve özgünlüğü var. Bu noktada firmamız da iç dekorasyon yaparak müşterilerinin zevkini, istek ve ihtiyaçlarını tasarımla birleştirmektedir.

 

İstanbul inşaat sektöründe yer alan firmamız, hayalinizdeki tasarımı gerçekleştirmek için çalışmaktadır. İnşaat uygulamalarından iç dekorasyona kadar pek çok çalışmayı bir arada yürütmektedir. Firmamızın geniş çalışma yelpazesi anahtar teslim uygulamalara imza atmasını sağlar. Alanında tecrübeli bir ekiple yol alan işletmemiz, çalışmalarını titizlikle yürütür. Uygulama yapılacak ürünler dikkatle seçilip yerleştirilir. Hatta ürün konusunda seçici olan firmamız, kaliteye verdiği özenle tanınır. Bu sebeple de bazı ürünleri müşteriye bizzat kendisi ulaştırır. Satışını yaptığımız bazı malzemelere örnek verelim:

 

Dekoratif lambir Polimer lambir Mermer görünümlü pvc Poliüretan malzeme.

Malzemeleri, toptan ve perakende satışımız mevcuttur. Ayrıca ekibimiz her bütçeye uygun çözümler geliştirerek en iyi işi çıkarmaya çalışır. Yaptığı bazı uygulamalar şöyledir:

Poliüretan çıta uygulaması Alıç boya Fayans döşeme Asma tavan Kartonpiyer.

 

Birkaç iş kolunu bünyesinde barındıran firmamızın yaptığı işlerdeki misyonu müşteri odaklılıktır. Bu sebeple hangi iş dalı olursa olsun önceliği müşterisine verir. Gerekli özeni göstererek müşterisinin isteklerine göre kaliteli ürünleri belirler, temin eder ve uygulamasını gerçekleştirir. Gerek satışta gerekse uygulama alanında amaç en iyiyi yapabilmektir.