Fayans Döşeme

Fayans Döşeme


Evimizde yaşam alanlarımızın en önemli yerlerini oluşturan banyo, mutfak, balkon gibi mekanların hem konfor hem de sağlıklı olmasını sağlayan en önemli unsur fayanstır ve derzleri doğru çekilmemiş, kot ayarları düzgün alınmamış, desenleri dahi doğru ayarlanmamış bir fayans yüzünden oluşacak su tesisat kaçağı gibi durumlarda hem siz hem de komşunuz sorun yaşayabilirisiniz. D & İ İçli Yapı olarak bu ve buna benzer sorunları yaşamamanız için 7/24 hizmet vermekteyiz.

BANYO FAYANS
Fayans, bulundukları yaşam alanının çehresini bütünüyle değiştirecek kadar güçlü unsurlardan biridir. Fayanslar sadece banyoda kullanılmak zorunda değillerdir, koridorlarda hatta evlerin salonlarında da fayans kullanımına rastlamak mümkündür

MUTFAK FAYANS
Fayans, bulundukları yaşam alanının çehresini bütünüyle değiştirecek kadar güçlü unsurlardan biridir. Fayanslar sadece mutfakta kullanılmak zorunda değillerdir, koridorlarda hatta salonlarda da fayans kullanılmaktadır.

BALKON FAYANS
Fayans, bulundukları yaşam alanının çehresini bütünüyle değiştirecek kadar güçlü unsurlardan biridir. Fayanslar mutfakta, banyoda kullanıldığı gibi, koridorlarda, salonlarda hatta balkonlarda kullanılmaktadır.

SALON FAYANS
Fayanslar mutfakta, banyoda kullanıldığı gibi, koridorlarda, balkonlarda hatta salonlarda kullanılmaktadır ve bulundukları yaşam alanının çehresini bütünüyle değiştirecek kadar güçlü unsurlardan biridir.

FAYANS USTASI
D & İ İçli Yapı, kendi bünyesinde uzman ustaları ile servis talep ettiğinizde hemen konuta gelir ve fayanslarınızdaki soruna müdahale eder.

 

 

İlgili Resimler

Öne Çıkarılanlar

Boya / Badana İşleri Konutunuz ve/veya işyeriniz için Boyacı veya Boya, Badana işleri gerekiyorsa iyi b

Evimiz kendimizi en rahat hissettiğimiz mekanlardır. Bu nedenle herkes en mükemmel eve sahip ol

Konut ( ev ) iş yerinde oluşan yangın, dahili su, sel-seylap, cam kırılması, elektrik tesisatında me