Alçı Asma Tavan

Alçı Asma Tavan

Alçıpan Hizmeti
İki yüzü karton kaplı, ortası alçı, standart veya özel boyutlarda ve belli normlarda üretilen düzgün yüzeyli plakalara Alçıpan denir ve genellikle dış duvar inşaatı bitmiş binaların içinde yerden duvara kadar olan bölümleri kaplamak için kullanılır. Alçıpan sayesinde asma tavan, bölme duvar, kuru sıva ve kuru yer döşemesi uygulamaları kolaylıkla yapılmaktadır.

ALÇIPAN
Alçıpan yangına dayanıklı, esnek yapıda olduğundan deprem sarsıntılarında esneyebilen yapısı sayesinde zarar görmemekte, ses ve ısı yalıtımı konularında çok başarılıdır.

ASMA TAVAN
Asma tavan, ses ve ısı yalıtımı sağlamak amacı ile yapılan, taşıyıcı sistem ve taş yünü, konutunuzda, işyerinizde bulanan tesisat boruları veya kablolar gibi ürünleri saklamak için kullanılır aynı zamanda dekoratif bir görünüm sağlar.

DUVAR BÖLME
Ofislerin, mekânların tasarımlarında, olası değişiklikler göz önüne alınarak, klasik duvar yerine, demonte olma ve taşınabilme özellikleri olan Bölme Duvar Sistemleri kullanılmaya başlanmıştır

GERME TAVAN
Gergi Tavan, ısıtılarak istenilen forma girebilen, çeşitli renk ve dokularda özel alüminyum profillerine ısıtıp gerilerek uygulanması tekniğidir.

ALÇIPAN USTASI
D & İ İçli Yapı, kendi bünyesinde uzman ustaları ile servis talep ettiğinizde hemen konuta gelir ve alçıpandaki soruna müdahale eder.

İlgili Resimler

Öne Çıkarılanlar

Alçıpan Hizmeti İki yüzü karton kaplı, ortası alçı, standart veya &ou

Evimiz kendimizi en rahat hissettiğimiz mekanlardır. Bu nedenle herkes en mükemmel eve sahip ol

Konut ( ev ) iş yerinde oluşan yangın, dahili su, sel-seylap, cam kırılması, elektrik tesisatında me